Naši sportovci

  

Radek Brunner

Běh, Ultramaraton

Mistr ČR v běhu na 24 hodin
Mistr ČR v běhu na 100 km

Radek Brunner je v současnosti nejlepším českým ultramaratoncem. Několikanásobný vítěz MČR v běhu na 24 hodin i na 100 km, v roce 2016 třetí na Spartathlonu (246 km z Athén do Sparty). S Radkem spolupracujeme již několik let a jsme velmi hrdí, že máme v týmu tak skvělého sportovce a sympaťáka!

Radek Brunner pro závody, trénink a regeneraci používá: Kompresní lýtkové návleky R2 a Pro R2 Swiss, běžecké ponožky Pro Racing V2.1, kompresní běžecké šortky Run Shorts, běžecký dres Trail Shirt a další doplňky.

   

 

Vítek Pavlišta

Běh

1. místo na 10 km v Hannoveru - 2018

2. místo na MČR v půlmaratonu - 2018

2. místo na MČR v maratonu - 2018

Vítek je jedním z nejúspěšnějších českých běžců na střední a dlouhé tratě. Sbírá tituly nejen na 1/2 maratonských a maratonských tratích, ale i na atraktivních závodech na 10 km či trailových podnicích. V sezóně 2017 se rádi necháme překvapit výsledky na Maratonu Praha i trailového závodu City Cross Run Prague. Chcete vědět jak trénuje a žije úspěšný běžec, který se nedal na profesionální dráhu, ale normálně chodí do práce a stejně šlape na paty běžeckým profíkům? Rozhovor s Vítkem.

Vítek Pavlišta pro závody, trénink a regeneraci používá: Kompresní lýtkové návleky R2 a Pro R2 Swiss, kompresní běžecké šortky Run Shorts, běžecký dres Trail Shirt, ultralehkou větrovku Hurricane Jacket a další doplňky.  

  
  

 

 

Ondřej Cink

Horská Cyklistika

 

1. místo na MS do 23 let - 2012
1. místo na ME do 23 let - 2015
3. místo na MS - 2015
14. místo na OH v Londýně - 2014
2. místo na SP v Andoře - 2013

Ondra je český profesionální cyklista na horském kole. Po několika sezónách v cross country, kde oblékal především dres stáje Multivan Merida Biking Team, Ondra oznámil ke konci roku 2016 přestup do nově vzniklé silniční stáje Bahrain Merida. Hned v první sezóně, kdy se Ondra teprve na silnici rozkoukával, se dostal do výběru pro jednu z největších každoročních sportovních událostí, Tour de France. Bohužel kvůli zdravotním problémům musel ze slavného závodu odstoupit. Od sezóny 2018 se Ondra vrátil opět k horským kolům s jasným cílem, uspět na OH v Tokiu v roce 2020.

 

Recenze na produkt Total Full Leg od Ondřeje Cinka:

 Ahoj,

rád bych se s Vámi podělil o své zkušenosti s používáním kompresního oblečení značky Compressport. V první řadě bych podotkl, že Compressport je pro mě jednička na trhu s kompresním oblečením. Už jsem vyzkoušel spoustu značek, ale Compressport u mě jednoznačně vítězí.

Teď už ale k mému oblíbenému produktu, který je Total Full Leg. Jedná se o kompresní návleky na celé nohy. Tento produkt používám zejména při dlouhém cestování v autě nebo v letadle, protože jsou velmi pohodlné a nemají tak silnou kompresi. Tím pádem v nich vydržím klidně celý den. Doporučuji je tedy zejména při dlouhém cestování. Na regeneraci po tréninku nebo závodech dávám přednost jinému produktu, návlekům na nohy Full Legs, které mají už opravdu silnou kompresi. Nasazuji je vždy před závody nebo hned po tréninku. Maximální doba je kolem dvou hodin, protože komprese je opravdu silná, jak jsem již zmiňoval. Po delší době to začíná být celkem nepříjemné.

Jsem velice rád, že mohu produkty od Compressportu využívat, protože při dnešním vrcholovém sportu mohou rozhodovat i malé detaily. Používání kompresního oblečení je pro mě právě jedním z těch detailů.

 

Děkuji Vám za pozornost.

 S pozdravem,

 Ondřej Cink

 

 

Ondřej Cink používá pro svou regeneraci návleky R2V2 společně v kombinaci s podkolenkami Full Socks V2.1. Během přípravy v posilovně Ondra využívá funkční triko s krátkým rukávem ON/OFF. Pro spodní část těla pak ¾ kompresní kalhoty Pirate. Samozřejmostí jsou cyklistické ponožky V2.1.

   

 

 

Petr Soukup

Triatlon

2. místo na MS v IM (30-34 let) Kona – 2017
3. místo IM Lanzarote (30-34) – 2017
2. místo IM Lanzarote (25-29) – 2016
1. místo na ME v dlouhém triatlonu do 23 let – 2009
1. místo na ME v terénním triatlonu do 19 let – 2004
2. místo na MS v terénním triatlonu do 19 let – 2004

Rodák z Jičína po žákovské kariéře orientačního běžce vyhrál v sedmnácti letech MČR
ve sprint triatlonu. Vzhledem k tomu, že na olympijských distancích rychlostně zaostával za nejlepšími, vrhl se na Ironmanské distance. V roce 2015 dokončil svého prvního IM ve skvělém čase 8 hodin a 52 minut. V sezóně 2016, kdy se kvalifikoval na havajskou Konu, mu cestu překazil defekt v cyklistické části. O rok později se vrátil do Mekky triatlonistů, kde ve své věkové kategorii zaostal za titulem mistra světa o 25 sekund. Cíl pro další sezóny je jasný a COMPRESSPORT u toho nebude chybět!

Petr využívá především produkty COMPRESSPORT pro regeneraci, konkrétně kompresní kalhoty na celé nohy Full Tights. Dále nesmí chybět komprensí návleky na lýtka R2V2.

 

  

 

Tomáš Portyk

Severská Kombinace


1. místo na juniorském MS - 2016
2. místo na SP v Team Sprintu - 2016
4. místo na SP v Hakubě - 2018
4. místo na SP v Oberstdorfu - 2017
19. a 24. místo ZOH - 2018

Tomáš je jedna z největších českých nadějí v severské kombinaci. Ve svých pouhých 21 letech byl v roce 2018 již podruhé na ZOH, kde patřil k hlavním oporám české sdruženářské reprezentace. Tomáš v roce 2016 dosáhl na titul juniorského mistra světa, kdy tak vybojoval zlatou medailu pro českou republiku po sedmi letech.

Tomáš Portyk používá pro regeneraci, suchou přípravu a bezprostředně před závodem návleky na celé nohy Full Leg a podkolenky Full Socks V2.1.

  

 

 

Ondřej Velička

Ultramaraton

1. místo na MČR v Ultratrailu - 2017
1. místo na MČR v běhu na 100 km – 2017
1. místo na MČR v běhu na 24 hodin – 2016, 2017

Ondra běhá od roku 2011 a jeho největším zaměřením jsou ultramaratony. Jak sám říká, nejraději běhá silniční závody na 100 km a 24 hodin. Například jeho osobní rekord na 24 hodin je necelých 260 kilometrů a 100ku má zaběhlou nejlépe za 7 hodin a bez mála 20 minut. Společně s Katkou Kašparovou je můžete znát pod jménem, Ultrašílenci!

Ondra používá pro závod návleky na lýtka, a to buď běžnou verzi R2V2 nebo prodyšnější a lehčí Pro R2 Swiss. Dále pro své ultramaratony využívá kompresní běžecké šortky Trail Short. Samozřejmě, že pro regeneraci nesmí chybět Full Socks V2.1.

 

    

 

Kateřina Kašparová

Ultramaraton

1. místo na MČR v Ultratrailu – 2017
1. místo na MČR v běhu na 24 hodin – 2017

2. místo na Spartathlonu - 20183. místo na MČR v běhu na 100 km - 2018

 

Katka, která je držitelkou českého rekordu na 12 hodin, vystupuje s Ondrou Veličkou pod jménem Ultrašílenci! Tato milovnice matematiky trénuje pod vedením Pavla Nováka, kdy během týdne naběhá okolo 100 km. Pro své úspěchy si musí vytvořit vakuum, z kterého po zbytek závodu nevyleze. K tomu dle jejích slov potřebuje být sladěná, prostě dobře vypadat!

Katka používá během závodů návleky na lýtka R2V2. Pro přesuny na závody a regeneraci používá kompresní podkolenky Full Socks V2.1. Pro běh využívá sukýnku Overskirt.

 

 

 

Michael Wardian

Běh, maraton, ultramaraton

Americký ultramaratonec sbírá medaile i rekordy na všech možných tratích již několik let. Fenomenální běžec má na triku také světový rekord v maratonském čase i rekord na 50 km zaběhnutých v hale.
Hned začátkem roku 2017 zaznamenal další skvělý úspěch - vítězství World Marathon Challenge, série sedmi maratonů běžených sedm dní za sebou a pokaždé na jiném světadíle. Michael nejenže vyhrál celou sérii, ale také každý jednotlivý maraton. Michael je ambassadorem značky COMPRESSPORT.

Michael Wardian pro závody, trénink a regeneraci používá: Kompresní lýtkové návleky R2 a Pro R2 Swiss, kompresní běžecké šortky Run Shorts, běžecký dres Trail Shirt, ultralehkou větrovku Hurricane Jacket, multifunkční šátek 3D Ultralight Headtube a další doplňky. 

  
  
   

 

Tomáš Mika

Triatlon, dlouhé a střední trati

Tomáš Mika je elitním českým triatlonistou, který se specializuje na dlouhé tratě (Ironman). V roce 2010 obsadil 3. místo na MČR v dlouhém triatlonu v Otrokovicích a
od té doby sklízí jeden úspěch za druhým. V roce 2012 finišuje jako 3. muž v celkovém pořadí v německém Kolíně nad Rýnem, opět v závodě na dlouhých tratích. V roce 2014 Tomáš Mika zkouší štěstí a připravenost ve světové sérii Ironman, kde získal dvakrát TopTen mezi profesionály (9. místo Ironman Zurich a 9. místo Ironman Mallorca).
V sezóně 2015 se člen COMPRESSPORT týmu chystá na Ironman Nice a Ironman Mallorca. V sezóně 2017 jej uvidíme na několika podnicích Ironman a těšíme se i na jeho účast na Challenge Prague.

Tomáš Mika pro závody, trénink a regeneraci používá: Kompresní lýtkové návleky R2 a Pro R2 Swiss, běžecké ponožky Pro Racing V2.1, triatlonový dres ZEROD a plavecký neopren ZEROD VFlex.

  

 

Zuzana Bergrová

 

Atletika, Běh

Ač se Zuzana atletice již nevěnuje profesionálně, je stále skvělé s ní spolupracovat. Je vynikajícím recenzentem modelů běžeckých bot Newton Running i běžeckého kompresního oblečení COMPRESSPORT.

Zuzka běhá v Gravity II a při dlouhých bězích či regeneraci ji podporují kompresní návleky R2

   

 

Denis Danáč

Atletika, 400 m běh

Denis Danáč je mladý závodník velmi úspěšného klubu AC Stavbár Nitra, který kraluje domácí scéně v běhu na 400 m. S Denisem spolupracujeme dva roky a s radostí sledujeme jeho stoupající výkony.

Denis Danáč pro závody, trénink a regeneraci používá: Kompresní běžecké šortky Run Short, kompresní lýtkové návleky R2 a kompresní kalhoty Full Tights

  

 

 

Michal Krysta

X-Alps, paragliding

Michal se narodil 7.11.1984 v Ostravě. O závodech X Alps se dozvěděl v roce 2003 z televize, tento závod ho natolik fascinoval, že se rozhodl ho absolvovat. Mimo závody X Alps se Michal věnuje horolezectví, sjezdu a slalomu na divoké vodě a paraglidingu.

Outdoortrophy 2015 – 1. místo
X-Pyr 2014 – 8. místo
Red Bull XAlps 2013 – 19. místo
Red Bull Dolomitenmann 2010 – 1. místo
MS ve sjezdu na divoké vodě 2002 – 2. místo
Expedice Changabang 6864m 2008 – prvovýstup v Garhvalském Himálaji

Michal Krysta pro závody, trénink a regeneraci používá: Kompresní lýtkové návleky R2, trailové běžecké šortky Trail Short, trailový běžecký dres Trail Shirt a kompresní stehenní návleky Quad. S oblibou nosí i kšilt Visor Ultramesh.

     

 

Leoš Roušavý

Quadriatlon

Leoš Roušavý je v současnosti nejlepší český quadriatlonista, který patří i do nejužší světové špičky v této náročné kombinaci.

Disciplíny kvadriatlonu:
Sprint: plavání 750 m, kajak 5 km, kolo 25 km, běh 5 km;
závod na cca 1:40 hod
Střední: plavání 1500 m, kajak 10 km, kolo 50 km, běh 10 km;
závod na cca 2:40 hod
Dlouhé: plavání 5000 m, kajak 20 km, kolo 100 km, běh 20 km;
závod na cca 8:20 hod

Leoš Roušavý pro závody a trénink používá kompresní lýtkové návleky R2, kompresní stehenní návleky Quad, běžecký kšilt Visor. a triatlonový dres OSuit

  
  

 

Fernanda Maciel

Trailový běh

Fernanda Maciel je velmi úspěšná brazilská ultra trailová běžkyně, která miluje hory.

3. místo LAVAREDO ULTRA TRAIL 2015
1. místo TNF ENDURANCE CHALLENGE AGULHAS NEGRAS 2015
2. místo UTMF 2014
3. místo TRANSGRANCANRIA 2014
3. místo AUSTRALIA100 2014,
4. místo UTMB 2014
1. místo TRANSGRANCANARIA 2013,
1. místo EVEREST TRAIL RACE 2013

Fernanda Maciel pro závody, trénink a regeneraci používá: Kompresní lýtkové návleky R2, trailové běžecké šortky Trail Short, na regeneraci kompresní návleky na nohy Full Leg a podkolenky Full Socks. S oblibou nosí i kšilt Visor Ultramesh.

   
  

 

Julien Chorier

Trailový běh

Francouzský ultratrailový běžec spolupracuje se značkou COMPRESSPORT mnoho let a testuje všechny nové doplňky a oblečení pro trailový běh a regeneraci.

1. místo Madeira UT 2014
2. místo  Transgrancanaria 2014
2. místo Hardrock 100 2014
2. místo UTMF 2013

Julien Chorier využívá téměř celý sortiment COMPRESSPORT pro trailový běh a regeneraci.

  
 

 

Craig-Alexander-201x300Craig Alexander

Triatlon

2008, 2009 & 2011 Ford Ironman World Champion

2006 & 2011 Ironman 70.3 World Champion
Ironman World Championship  - rekord trati

Craig Alexander, legenda tritlonu, si z produktů COMPRESSPORT oblíbil zejména běžecké ponožky. Pohodlí a ochrana před půchýři či otlaky jsou při dlouhých tratích velmi důležité.

Craig Alexander je původem Australan, který posléze přesídlil do Boulderu v Coloradu (domova Newton Running). Již více než 18 let se profesionálně věnuje triatlonu a podává vynikající výsledky na světových podnicích. Má za sebou mnoho úspěchů na olympijských maratonech, půlmaratonech i tratích Ironman.

„Newton Running pro mě reprezentuje nejlepší technologii běžeckých bot a mé výsledky mluví samy za sebe. Můj běh je silnější, rychlejší a pociťuji menší únavu.“ – Craig Alexander

Craig Alexander pro závody a tréninky používá běžecké ponožky PRO Racing Socks V2.1 COMPRESSPORT a v podstatě všechny modely Newton Running - závodní DISTANCE, tréninkové GRAVITY i terénní BOCO.

 

 

 

 

 

Přečtěte si náš blog
Jsme partnery Tatry Running Tour
COMPRESSPORT se stává partnerem Tatry Running Tour. Devátý ročník se bude konat na Štrbském Plese ve dnech 14. - 16.6. 2019.
Druhá várka českých triček již skladem!

První vlna českých triček měla obrovský úspěch a pro Váš velký zájem jsme nechali dovyrobit druhou várku těchto jedinečných funkčních trik s českými motivy. Skladem jsou trika jak pro muže tak i pro...

K bílým podkolenkám funkční čelenka ZDARMA!

Připravili jsme pro Vás další podzimní akční nabídku! Tentokrát ke koupi každých bílých kompresních podkolenek - Full Socks V2.1 dostanete funkční čelenku ZDARMA! Objednávat můžete zde. Tato nab...

Akční podzimní nabídka - k červenému běžeckému pásu ponožky zdarma!

Využijte jedinečné podzimní nabídky, kdy ke každému červenému Free Beltu dostanete Trailové ponožky V3.0 zdarma. Akce je časově omezena do neděle 11.11. Objednávat můžete přímo ZDE.

Zobrazit další články
Nejprodávanější
ATLANTE MAN
-50 %
Výprodej
sleva
SL
ST
Skladem < 3 ks
3 950 Kč
Kompresní podkolenky Full Socks V2
-30 %
sleva
1M
5M
Skladem v určitých velikostech < 3 ks
763 Kč
Návleky na stehna Quad trailové
T1
T2
T3
T4
Skladem v určitých velikostech
1 890 Kč
Čelenka ON/OFF
Univerzální
Skladem
290 Kč
Visor - běžecký kšilt
Univerzální
Skladem
420 Kč
Potítka 3D Dot
Skladem
235 Kč
Plavecká čepice Compressport
Univerzální
Skladem v určitých velikostech
190 Kč
Timing chip strap - Pás na čip
Skladem
190 Kč
Bidon - láhev 750 ml
Skladem
190 Kč
Termo triko ON-OFF bez rukávu
-20 %
sleva
S
M
L
XL
Skladem v určitých velikostech
1 320 Kč
Termo triko ON-OFF s dlouhým rukávem
-20 %
sleva
S
M
L
XL
Skladem v určitých velikostech < 3 ks
1 720 Kč
Termo triko ON-OFF s krátkým rukávem
-20 %
sleva
S
M
L
XL
Skladem v určitých velikostech < 3 ks
1 536 Kč
Pro Racing Armsleeves - návleky na paže
-20 %
sleva
T1
T2
T3
T4
Skladem v určitých velikostech
792 Kč
Full Legs - návleky na nohy
-30 %
sleva
T1
T1+
T2
T3
T4
Skladem v určitých velikostech < 3 ks
1 533 Kč
Návleky na stehna Quad
-30 %
sleva
T1
T2
T3
T4
Skladem v určitých velikostech
1 113 Kč
R2 návleky na lýtka
-30 %
sleva
T1
T2
T3
T4
Skladem v určitých velikostech
623 Kč
Ponožky V2 Pro Racing cyklistické
-30 %
Výprodej
sleva
T1
Skladem
273 Kč
Ponožky V2 Pro Racing běžecké vysoké velikost T1
-20 %
Výprodej
sleva
T1
Skladem v určitých velikostech < 3 ks
312 Kč
Ponožky V2 Pro Racing trailové
-51 %
Výprodej
sleva
T1
Skladem < 3 ks
190 Kč
Ponožky V2 Pro Racing běžecké nízké
-20 %
Výprodej
sleva
T3
T4
Skladem v určitých velikostech < 3 ks
312 Kč
Ponožky V1 Pro Racing cyklistické
-30 %
Výprodej
sleva
T1
Skladem < 3 ks
273 Kč
Newton Zero Plus dámské běžecké kalhoty
-50 %
sleva
M
Skladem < 3 ks
975 Kč
Běžecké ponožky Newton Running
-20 %
S/M
M/L
L/XL
Skladem
232 Kč